Counter Strike Android APK İndir


Eğer çocukluğunuzda Counter Strike internet kafelerden çıkamamanıza neden olduysa Counter Strike Android versiyonunun yayınlanmış olması sizin için sevindirici bir haber olacaktır. Online FPS türünün atası olan ve halen de milyonlarca oyuncu tarafından keyifle oynanan Counter Strike nihayet mobil cihazlara da çıkış yaptı. Fakat Android cihazlar için sunulan Counter Strike versiyonu resmi bir Valve uygulaması değil. Sdlash3d adlı bağımsız bir geliştirici ekip tarafından mobil cihazlara uyarlanan Counter Strike Android versiyonu bu nedenle Google Play üzerinde de yer almıyor. Counter Strike Android versiyonu temel olarak klasik Counter Strike 1.6 versiyonunun Android cihazlarla uyumlu hale getirilmiş hali.

Counter Strike Android versiyonu Google Play üzerinde yayınlanmadığı için kurulumu da bir hayli karışık bir süreç. Ama merak etmeyin, bu kurulum sürecini nasıl gerçekleştirebileceğinizi bu yazımızda resimli olarak anlatacağız. Counter Strike Android versiyonu temel olarak Half Life ve Counter Strike apk dosyalarının ve data dosyalarının kurulumu yapıldıktan sonra oynanabiliyor. 

Counter Strike Android Nasıl Yüklenir:

Counter Strike'ı Android cihazlarınıza yükleyebilmek için ilk önce bu bağlantı üzerinden Half Life ve Counter Strike apk dosyaları ile data dosyalarını içeren zip formatlı arşiv dosyasını Android cihazınıza indirin:

İndirme işlemi tamamlandıktan sonra Winrar Android versiyonu gibi bir arşiv açma uygulaması kullanarak indirdiğiniz xash.xip arşiv dosyasını açın:
Counter Strike Android
Arşiv dosyası açılınca içinde göreceğiniz xash klasörünün üzerine dokunarak klasörü açın:
Counter Strike Android
xash klasörüne girince bu klasör içerisindeki dosyaları Android cihazımızın ana klasöründe yaratacağımız xash adlı bir klasöre çıkartacağız. Bu iş için klasör içindeki dosyaların hepsini kırmızı ile işaretlenmiş alanı kullanarak sağ taraftan seçin ve üst taraftaki yeşil ile işaretlenmiş tuşa dokunarak dosyaları çıkartacağınız klasörü belirleyin:
Counter Strike Android
Çıkartacağınız klasörün hangi klasör olacağını yeşil alanla işaretlenmiş bölüm içerisinden görebilirsiniz, dilerseniz gözat tuşuna dokunarak dosyaların çıkartılacağı xash adlı klasörü Android cihazınızın ana klasöründe yaratabilirsiniz. Benzer şekilde adres bölümünü değiştirin ve tamam tuşuna dokunarak çıkartma işlemini başlatın:
Counter Strike
Şimdi Android cihazınızın ana klasörünü dosya yöneticinizle açın ve az önce oluşturduğunuz ve içine arşiv dosyalarını çıkarttığınız xash klasörünü açın, klasörün şu şekilde görünmesi gerekiyor:
Counter Strike Android
Android cihazınızın ana dizininde oluşturduğunuz xash klasörü açılınca ilk olarak yukarıdaki resimde kırmızı ile işaretlenmiş csdm-signed.apk dosyasının üzerine dokunun ve bu apk dosyasını yükleyin. Eğer Android cihazınız bu apk dosyasını yüklemenize izin vermezse aşağıdaki blogumuzda anlattığımız yöntemi izleyerek Android cihazınızın bilinmeyen kaynaklardan apk yüklemenize izin vermesini sağlayın:
Android APK Yükleme Nasıl Yapılır
İlk apk dosyasını yükledikten sonra yeşil ile işaretlenmiş xashdroid-release adlı apk dosyasının üzerine dokunarak bu apk dosyasını da yükleyin.İki apk dosyasını da yükledikten sonra oyunu çalıştırmak için Android cihazınızın ana ekranındaki CSDM Launcher adlı kısayola dokunun:
Counter Strike Android
CSDM Launcher açılınca aşağıdaki resimde işaretlenmiş Launch CSDM! tuşuna dokunun ve oyunu başlatın. İyi eğlenceler!
Counter Strike Android
       
İleri
« Geri
Geri
İleri »

DönüştürDönüştür İfadeİfade

Yorumlarınız İçin Teşekkür Ederim.